Слухати
Слухати

Павло Петренко у "Великому інтерв'ю" з Оленою Кирик (08.08)

08.08.2017

Під час інтерв'ю поговорили про проблеми електронних браслетів, електронні декларації чиновників, мінімальну пенсію в Україні, питання терміну повноважень президента України, проект "шлюб за добу", індивідуальне опалення, візовий режим з РФ, перспективи будівництва Керченського мосту.

Коментуючи перевірку своєї декларації, Петренко заявив, що НАЗК перевіряло її 5 місяців, але ніяких порушень не знайшло, тому що він всі свої гроші заробив чесним шляхом.

"Я прийшов на держслужбу тільки в 2012 році з приватного сектора. Всі свої доходи я заробив легально, своїм розумом. Я ніколи не мав відношення до будь-яких державних підприємств. Я був адвокатом і мав свій приватний бізнес", - сказав Петренко.

Також глава Мін'юсту різко розкритикував роботу НАЗК.

"Це неприпустимо, коли державний орган, який повинен займатися питаннями корупції і контролем декларацій, входить в новинні сторінки тільки скандалами, непрофесіоналізмом і перевіркою декларацій кількох десятків чиновників", - сказав він.

Крім цього, за словами Петренка, парламент зобов'язаний у другому читанні прийняти пенсійну реформу, поскільки вона хоча б частково поверне соціальну справедливість.

"Пенсійна реформа передбачає підвищення пенсій щороку", - заявив глава відомства.

Павло Петренко також зізнався, що його заробітна плата складає приблизно 30 тисяч гривень на місяць, а ще у нього є старі заощадження, які лежать на депозитах в державних банках.

Гість "Великого інтерв'ю" з Оленою Кирик - Міністр юстиції України Павло Петренко.

Подписывайся на канал NewsONE в Youtube. Смотри первым самые важные новости.

Loading...