Слухати
Слухати

Папа Римський зустрінеться із ліквідаторами Чорнобильської катастрофи

18.04.2016

В середу, 20 квітня, Папа Римський Франциск у Римі проведе зустріч із ліквідаторами Чорнобильської катастрофи. Про це повідомляє прес-служба Української греко-католицької церкви.

Генеральну аудієнцію у Папи Франциска відвідають ліквідатори, які у своїх рідних країнах є керівниками спілок чорнобильців на національному та регіональному рівнях, а також активісти цього руху. Делегація представляє інтереси сотень тисяч чорнобильців.

"Папа Франциск у середу, 20 квітня 2016 року, у рамках генеральної аудієнції прийматиме ліквідаторів з України та Білорусі з нагоди 30-ї річниці Чорнобильської катастрофи. Візит організували Міжнародний освітній центр IBB Dortmund cпільно з Бюро з питань екології Української Греко-Католицької Церкви, Римо-Католицька Церква в Україні та Чорнобильська історична майстерня", - говориться в повідомленні.

Варто відмітити, що майбутнє паломництво будуть супроводжувати предстоятелі та високоповажні представники Церков з України та Білорусі. В рамках паломництва запланована панахида присвячена пам`яті жертв Чорнобиля у Базицілі Санта Марія Маджоре.

Loading...