Слухати
Слухати

Оприлюднена повна база даних всіх офшорів

10.05.2016

У понеділок, 9 травня, Міжнародний консорціум журналістів-розслідувачів (ICIJ) оприлюдненив гучний список компаній і осіб, у яких є офшори.

З повною базою можна ознайомитися за посиланням.

Як зазначається, список включає в себе більш ніж 200 тисяч офшорних компаній, зареєстрованих через компанію Mossack Fonseca. Наприклад, у Німеччині журналісти нарахували 238 осіб-власників офшорів і 24 компанії. У США - 4536 людей і 3188 компаній; у Франції - 178 осіб і 19 компаній; в Росії - 2229 чоловік і 7319 компаній.

З представленої в базі ICIJ інформації випливає, що 643 українських громадянина володіють 469 офшорними компаніями. У ній наводяться імена, прізвища та адреси реєстрації власників офшорних компаній, юридичні та поштові адреси офшорних фірм.

Варто зазначити, що в українському списку зокрема є інформація про офшори президента Петра Порошенка, голови Адміністрації президента Бориса Ложкіна, екс-прем'єр-міністра Павла Лазаренка, мера Одеси Геннадія Труханова і т.д.

Крім того, база містить записи про зв'язки між конкретними особами і компаніями. Ця інформація також знаходиться у відкритому доступі.

Також журналісти оприлюднили інструкцію, що допомагає користуватися базою. Так в ній є можливість пошуку по країні, міститься інформація про українську адресу власника, на яку зареєстрований офшор, назва офшорної компанії.

Як повідомляв Newsone раніше, Порошенко створив робочу групу по боротьбі з офшорами.

Подписывайся на NewsONE в Telegram. Узнавай первым самые важные новости.
Loading...