Слухати
Слухати

Ольга Саладуха в "Політиці чемпіонів" зі Славою Вардою (21.05)

21.05.2017

Головними темами програми стали заборона в Україні російських сайтів і соцмереж, кар'єра спортсменки, особливості капітанства в команді, бойові дії на сході України, життя в Києві.

Зокрема, Саладуха виступила проти блокування російських соцмереж.

"Я вважаю, що це свобода вибору кожного громадянина, тому забороняти щось, що пов'язано з країною-агресором, це зараз неправильно. Знаю, що заборонили багато програм зараз, які на підприємствах використовуються ... Там всі в шоці, не знають, куди переводити цю бухгалтерію. Для багатьох людей це стало великим шоком і стресом", - зазначила вона.

При цьому вона уточнила, що сама користувалася поштою на російському домені.

Також спортсменка розповіла, чому вирішила займатися саме стрибками.

"Стрибки - це красивий вид спорту. Потрійний стрибок - це політ, відчуваєш себе, ніби людина вміє літати. Потрійний стрибок також пов'язаний з моїм тренером і його дочкою, можна сказати, що я пішла по сімейних стопах. Тренер був рекордсменом у потрійному стрибку, дочка - чемпіонкою і рекордсменкою України. Я почала підростати і домоглася титулів", - підсумувала Саладуха.

Гість в студії зі Славою Вардою: українська легкоатлетка, що спеціалізується в стрибках в довжину і потрійному стрибку. Заслужений майстер спорту України. Чемпіонка світу 2011 року, чемпіонка Європи 2010 року. Багаторазова чемпіонка України Ольга Саладуха.

Подписывайся на канал NewsONE в Youtube. Смотри первым самые важные новости.

Loading...