Слухати
Слухати

Олеся Бацман у "Великому вечорі" з Головановим (12.01)

12.01.2018

В ході програми обговорили переслідування українських артистів, які виступають в РФ, підтримання родинних зв'язків між громадянами РФ і України, заяву Путіна, що РФ готова передати Україні військову техніку з Криму.

Олеся Бацман заявила, що на сайті видання "Гордон" багато переглядів набрала новина про скандал навколо Олега Винника і телеканалу 1+1.

Бацман зазначила, що співак дуже ретельно приховує особисте життя.

"Я задавала йому питання з приводу особистого життя, але Олег дуже ретельно охороняє цю тему, оберігає. Я так розумію, що це пов'язано з іміджем, образом, творчістю і позиціонуванням його. Він єдине, що сказав, що у нього є кохана жінка, все прекрасно, обмовився, що завдяки їй він багато чого в житті добився", - сказала гостя програми.

Крім цього, за словами Бацман, популярність приносить не тільки приємні речі.

"Коли ти йдеш в публічну професію, будь-яку, то ти повинен розуміти, що крім того, що вона тобі принесе автографи на вулиці, селфі з перехожими, щось таке приємне, якісь бонуси, коли ти приходиш в ЖЕК і тобі кажуть: "Ой, а ми вас без черги, ми ж вас знаємо, зараз полагодимо ваші батареї". А не: "Ідіть ви, через тиждень приходите, у нас тут перерва на обід". Крім цього, популярність і слава часто приносить такі речі, як тобі можуть в слід плюнути, тому що комусь, щось не сподобалося або ти не так сказав, або якщо у випадку з артистами, не так одягаєшся", - сказала Бацман.

Гість програми "Великий вечір" з Василем Головановим - Бацман Олеся, головний редактор інтернет-видання "Гордон".


Loading...