Слухати
Слухати

Олексій Якубін у програмі "Початок" з Василем Головановим (05.07)

05.07.2017

Однією з головних тем програми стала нова статистика про затримку заробітної плати в Києві.

Затримки зарплат українцям свідчать про те, що реальні доходи громадян не ростуть, вважає політолог Якубін.

При цьому він підкреслив, що значну частину доходу "з'їдає" інфляція. "Ми бачимо розбіжність номінальних і реальних цифр. Номінально, доходи громадян зростають, але чи ростуть реальні? Ознака того, що є затримки зарплат, говорить про те, що реальні доходи громадян не ростуть. Тим паче, що вони не ростуть через інфляцію" , - зазначив він.

Якубін навів приклад Австрії, де, за його словами, громадяни отримують в 20 разів більше доходу, ніж українці. "Комунальні тарифи у нас нарівні з нашими країнами-сусідами, але доходи у нас інші. Різниця між Україною і Словаччиною в доходах в п'ять разів. Між Україною і Австрією - в 20 разів. А комунальні тарифи, які прив'язані до середньоєвропейських, з'їдають реальні доходи", - підсумував він.

Крім цього, прокоментували результати засідання Регламентного комітету, на якому розглядалося зняття недоторканності з Андрія Лозового, а також заборона гастролей всіх артистів з РФ в Україні.

За останніми даними, співробітники Державної прикордонної служби України заборонили в'їзд на територію України 70 російським артистам. Заборони введені строком на три роки через незаконне відвідування цими особами анексованого Російською Федерацією Кримського півострова.

Гість програми "Початок" з Василем Головановим - політолог Олексій Якубін.


Loading...