Слухати
Слухати

Олександр Лавринович у "Великому інтерв'ю" з Юлією Литвиненко (12.09)

12.09.2017

У студії обговорили кримінальне провадження проти Лавриновича за захоплення державної влади, "державний переворот", який скоїв Янукович, повернення Михайла Саакашвілі в Україну, подальшу політичну долю Михайла Саакашвілі, можливість розміщення миротворців ООН на Донбасі, суд у справі держзради Віктора Януковича, судову, пенсійну і медичну реформи, шляхи закінчення війни на Донбасі, політичну систему України.

Олександр Лавринович заявив, що більшу частину свого життя він присвятив створенню української державності і тому, щоб Україна була правовою державою.

Гість програми додав, що зараз йому інкримінують насильницький повал влади і зміну конституційного режиму.

"Якщо мене звинувачувати за те, що я забезпечував роботу міністерства і виконання рішень Конституційного суду - це взагалі фантастична річ", - сказав колишній міністр.

Крім цього, Лавринович підкреслив, що рішення Конституційного суду від вересня 2010 року до цих пір дійсно, ніким не скасоване, не було оскаржено та не може бути оскаржене чи скасовано.

Також, за словами гостя програми, зараз в Україні використовують Конституцію 2004 року, але з деякими змінами.

На думку екс-міністра, найбільша проблема полягає в тому, що політики завжди творчо ставилися до дотримання конституційних норм.

Гість програми "Велике інтерв'ю" з Юлією Литвиненко - екс-міністр юстиції Олександр Лавринович.

Подписывайся на NewsONE в Facebook. Узнавай первым самые важные новости.

Loading...