Слухати
Слухати

Олександр Горошинський у "Хронології" з Литвиненко та Головановим (16.06)

16.06.2017

Під час програми відновили подієву картину дня, обговоривши суд у справі Януковича, дію безвіза.

Оболонський районний суд міста Києва зібрався на четверте підготовче засідання у кримінальній справі за звинуваченням у державній зраді екс-президента Віктора Януковича. Адвокат Віталій Сердюк заявив про неможливість проведення чесного суду, тому що суддя перебуває під тиском відповідних органів.

У свою чергу суд відмовився звертатися за міжнародною правовою допомогою в РФ. "Колегія суддів вирішила не звертатися за міжнародною правовою допомогою до РФ. Мотиви були раніше викладені, з огляду на суть пред'явленого Януковичу звинувачення. Водночас Віктор Янукович був викликаний на судове засідання належним чином, виклик було спрямовано за всіма відомими адресами, було зроблено повідомлення в "Урядовому кур'єрі", воно було опубліковано, також була здійснена публікація на сайті Оболонського районного суду Києва", - заявив суддя.

В результаті перше засідання для розгляду справи по суті було вирішено провести 26 червня о 10:00.

Крім цього, повідомляється, що після введення безвізового режиму для громадян України за п'ять днів кордон з країнами Європейського союзу перетнули 8690 українців. Також з початку впровадження безвізового в перетині кордону відмовлено 16 громадянам України, переважно через порушення міграційного законодавства країни ЄС під час попереднього перебування.

Водночас ішлося про летальну зброю для України, звинувачення Путіна на адресу США у втручанні в президентські вибори 2012 року, можливу відставку Олександра Захарченка.

Гість студії програми "Хронологія" з Василем Головановим - адвокат Олександр Горошинський.


Loading...