Слухати
Слухати

Олег Осуховський vs Ольга Богомолець в "Дуелі" з В'ячеславом Піховшеком (06.07)

07.07.2017

Важливе місце в ході програми посіла тема медичної реформи в Україні.

Нинішній міністр охорони здоров'я Уляна Супрун, як і попередній - Олександр Квіташвілі, виступають за створення приватної медицини в Україні, не знаючи при цьому справжніх реалій життя в Україні, вважає Ольга Богомолець.

"Попередній грузинський міністр говорив, що приватна медицина - це добре і в Україні буде також, як і в Швейцарії. Але Україна - не Швейцарія і не Грузія. Країна, яка перебуває у війні, не може спиратися на приватну систему охорони здоров'я. Відповідь на цю тезу шукайте в Ізраїлі, де всі військові шпиталі є державними", - заявила Богомолець.

Радник президента також зазначила, що співпраця з міжнародними організаціями в питаннях закупівлі ліків є болем.

"Я повернулася з "Охматдиту", де сьогодні немає препаратів для лікування онкохворих дітей. Але при цьому, гроші-то є - держава виплатила 4 мільярди гривень, які були виведені на закордонні рахунки ще в листопаді 2016 року. На сьогоднішній день, в Україну зайшло ліків лише на 27% від кількості коштів. Де все це? 4% з них - це вакцини і нуль - для онкохворих дітей. В минулому році були закуплені препарати, частина з яких лежить на складах і у них закінчився термін придатності. У 2017 році виділено 6 мільярдів гривень на закупівлю вакцин для онкохворих, але нічого не використано і не закуплено", - розповіла Богомолець.

Крім цього, обговорили антикорупційну реформу в Україні, справу Януковича, питання реінтеграції Донбасу.

Гість програми "Дуель" з В'ячеславом Піховшеком - народні депутати Ольга Богомолець, Олег Осуховський.

Подписывайся на NewsONE в Telegram. Узнавай первым самые важные новости.

Loading...