Слухати
Слухати

Олег Купрієнко vs Павло Різаненко в "Дуелі" з В'ячеславом Піховшеком (04.07)

05.07.2017

Політики в прямому ефірі подискутували на теми відстрочки виділення МВФ п'ятого траншу Україні, візиту глави Держдепартаменту США Рекса Тіллерсона в Україну і приватизації.

За даними ЗМІ, в Міжнародному валютному фонді вирішили відкласти виділення Україні чергового траншу до кінця поточного року. Надання траншу в розмірі 1,9 мільярда доларів відклали до кінця року через те, що парламент не встигне провести всі необхідні реформи до літніх канікул.

Прем'єр-міністр України Володимир Гройман заявив, що незважаючи на те, що план по пенсійній реформі йде за графіком, і робляться кроки для створення антикорупційного суду, законопроект про земельну реформу не буде представлений вчасно.

Крім цього, йшлося про візит в Україну держсекретаря США Рекса Тіллерсона.

Президент Петро Порошенко зустрінеться з Тіллерсоном в неділю, 9 липня, повідомили на Банковій.

Відзначається, що зустріч відбудеться в Києві за попередньою домовленістю президентів України і США під час візиту Петра Порошенка до Вашингтона 20-21 червня.

Порошенко і Тіллерсон мають намір обговорити питання зміцнення стратегічного партнерства між країнами. Також буде порушено тему координації зусиль з протидії російській агресії. Крім цього, сторони обговорять шляхи реалізації досягнутих у Вашингтоні домовленостей.

Гості програми "Дуель" з В'ячеславом Піховшеком: народні депутати Олег Купрієнко і Павло Різаненко.

Подписывайся на канал NewsONE в Youtube. Смотри первым самые важные новости.

Loading...