"Динамо" защищает расистов на официальном сайте: "Рано обвинять болельщиков, расследование еще не началось"

Размещено: 11.11.2019
"Динамо" защищает расистов на официальном сайте: "Рано обвинять болельщиков, расследование еще не началось" Фото: РБК-Украина

Пресс-служба киевского "Динамо" опубликовала официальное заявление относительно расистского инцидента в центральном матче 14-го тура чемпионата Украины против донецкого "Шахтера".

В клубе считают поспешным определение вины своих болельщиков и требуют доказательств в виде фото- и видеофайлов. Также авторы заявления призывают дождаться расследования. И только тогда обещают наказать виновных.

"Поділяючи занепокоєність наших донецьких колег у питаннях щодо дотримання норм людської моралі на спортивних аренах, вважаємо поспішним твердження про заздалегідь визначену провину вболівальників, в той час коли розслідування обставин цієї справи ще навіть не розпочалось. З’ясування факту події, визначення ролі та можливої провини її учасників є виключною прерогативою органів досудового розслідування. Ми з нетерпінням чекаємо початку слідства, готові всебічно допомагати у ньому та, у разі доведення провини, будемо вживати усіх можливих заходів для подальшої ізоляції даних осіб не лише від футболу, а і від суспільства. Очікуємо на оприлюднення фото- та відеоматеріалів, які могли би пролити світло на усі обставини інциденту."

 www.fcdynamo.kiev.ua

Как сообщал NEWSONE ранее, болельщиков киевского "Динамо" уже наказывали за расизм.


Подписывайся на NEWSONE в Telegram. Узнавай первым самые важные новости.