В Украине ко дню Святого Николая собирают деньги для помощи детям с проблемами здоровья

Размещено: 06.12.2019

Зібрані кошти будуть спрямовані на закупівлю спеціалізованого реабілітаційного обладнання.

Четвертий рік поспіль завдяки щедрості наших благодійників в День Святого Миколая ми допомагаємо дітям, що мають проблеми із здоров’ям.

Цього року ми хочемо аби наш Миколайчик завітав до якомога більшої кількості дітей. На жаль, міські лікарні недостатньо забезпечені необхідним обладнанням і діти не можуть отримати належного лікування та допомоги, окрім як у приватних закладах. Тому в цьому році ми збираємо кошти для Дитячої поліклініки № 9, в якій щороку біля 7000 дітей проходять реабілітацію та лікування. Серед них є і діти із страшним діагнозом - ДЦП.

Зібрані кошти будуть спрямовані на закупівлю спеціалізованого реабілітаційного обладнання (бальнеологічної медичної ванни та реабілітаційних спортивних брусів), необхідного для проведення лікувально - масажних процедур, реабілітації організму після травм м’язів та суглобів, усунення запалень, порушення діяльності центральної нервової системи, покращення кровообігу, занять лікувальною фізкультурою та по відновленню навичок ходьби.

Запрошуємо Вас придбати зіркові лоти з аукціону, або святкові вироби на ярмарку за будь-якою ціною, яку визначаєте Ви самі. Будуть виставлені лоти від:

 • Слава Фролова
 • Анастасія Іванова
 • Лілія Пустовіт
 • Любця Чернікова
 • Віталій Кличко
 • Потап
 • Ірина Білик
 • DAKH DAUGHTERS
 • ДАХАБРАХА
 • Оля Цибульська
 • Alyosha
 • NK | Настя Каменських
 • Наталія Могилевська

Зробіть свій внесок у здоров’я діток, станьте святим Миколаєм для тих, хто цього дуже потребує!

На Першому Київському Благодійному Аукціоні до Дня Святого Миколая у 2016 році були продані тамбурин від Руслани, боксерські рукавички Віталія та Володимира Кличків, рапіра Андрія Демчука, який здобув нею золоту медаль на Паралімпійських іграх 2016 року та багато інших цінних лотів.

Зібрані кошти були використані для придбання програмно-апаратного комплексу "Інтерактивний метроном" для реабілітації та лікування дітей із спинно-мозковими травмами, проявами ДЦП, іншими захворюваннями та порушеннями ЦНС для Київського міського будинку дитини ім. Городецького в смт. Ворзель.

На Другому Київському Благодійному Аукціоні до Дня Святого Миколая у 2017 році були продані вироби з дерева від гурту "Антитіла", футболка з автографом Jamala, картина від гурту "Onuka", м’яч з автографами футбольної збірної України.

Зібрані кошти були використані на придбання фібробронхоскопу для дитячого відділення Національного інституту раку, необхідного для діагностики, біопсій пухлин, санації трахеобронхіального дерева у важких хворих, виконання лікувальних маніпуляцій, зупинки кровотечі із пухлин, інтубацій трахеї у складних випадках.

На Третьому Київському Благодійному Аукціоні до Дня Святого Миколая у 2018 році були продані гітара від гурту "Друга Ріка", футболка збірної України з футболу з автографом футболіста і тренера Андрія Шевченко, окуляри від відомої ведучої і шоувумен Василіси Фролової, спортивна форма з автографами від баскетбольної збірної України, футбольний м’яч з автографами гравців футбольної збірної України.

Зібрані кошти були використані на закупівлю спеціалізованого реабілітаційного обладнання (функціональна кімната) для дітей - сиріт з інвалідністю Святошинського дитячого будинку - інтернату та завдяки тому, що вдалося зібрати більше коштів, було закуплено спеціалізоване реабілітаційне обладнання (функціональна кімната) для дітей - сиріт з інвалідністю Дарницького дитячого будинку - інтернату необхідного для реалізації лікувальних, профілактичних та реабілітаційних цілей, розвитку координації у просторі та вирішення великої кількості задач із фізкультурно - оздоровчої роботи.

Діти - це наше майбутнє! І в День Святого Миколая Ви можете стати тим казковим героєм - захисником дітей, що допоможе їм у боротьбі із страшними захворюваннями!

На благодійників чекають святкова атмосфера, зіркові гості та розіграш призів!

Запрошуємо Вас з родиною!

Заявки на участь надсилайте на електронну пошту - zhinochekrylo@gmail.com

За додатковою інформацією звертайтесь за телефоном (044) 228 - 06 - 80 або (073) 438 - 23 - 63

Громадська організація "Жіноче Крило".