Як добре ви знаєте українську мову? Тест до Дня писемності в Україні

Размещено: 09.11.2018
Як добре ви знаєте українську мову? Тест до Дня писемності в Україні Фото: Волинь.Інфо

День української писемності та мови в нашій країні вже понад два десятиліття відзначають 9 листопада. Його заснували для підтримки рідної мови та підвищення її популярності у суспільстві.

Дату важливого державного свята обрали невипадково, оскільки цього дня вшановують пам'ять ченця із Києва Нестора-Літописця. Видатного історика, вченого і мислителя вважають основоположником письмової української мови.

На честь Дня української писемності та мови уже традицією стало проводити диктант національної єдності. Разом із тисячами людей з різних куточків світу написати диктант має можливість кожен. Цього року його текст почне звучати на "Українському радіо" об 11:30.

Як не дивно, але головна мета такої акції не тільки в тому, щоб визначити чи добре людина знає українську мову. Насамперед це чудовий спосіб виразити єдність з людьми, які люблять і поважають рідне слово.

Якщо приєднатися до написання всеукраїнського диктанту у вас змоги немає, то пропонуємо з'ясувати як добре ви знаєте українську мову за допомогою нашого тесту. Щасти!


Подписывайся на NEWSONE в Telegram. Узнавай первым самые важные новости.