Слухати
Слухати

Наталія Севостьянова у "Великому інтерв'ю" з Оленою Кирик (11.08)

11.08.2017

У студії обговорили закон про Конституційний суд, процедуру призначення омбудсмена, суд у справі нардепа Максима Полякова, Антикорупційний суд, суд у справі Януковича, запрошення на роботу в Кабмін.

Гість програми, перший заступник міністра юстиції України Наталія Севостьянова заявила, що новий закон про Конституційний суд зменшив політичний вплив на суд.

"З тексту закону про Конституційний суд було прибрано дуже багато того політичного впливу, який був раніше. Також був введений прозорий конкурс до Конституційного суду, якого немає в багатьох країнах. Я вважаю, що це великий крок вперед", - сказала Севостьянова.

Також Севостьянова впевнена, що в Конституційному суді повинні бути високі зарплати.

"Мені здається, що ми не настільки багаті, щоб платити маленькі зарплати. На сьогодні, особливо в судовій системі, є найбільші корупційні ризики. Сьогодні суд може дозволити собі скасувати рішення Уряду, блокувати конкурси, які проводить Уряд, приймати рішення на користь олігархічних угруповань і, звичайно ж, стимулюватися за рахунок корупції", - сказала гість програми, додавши, що розуміє, що сьогодні це не дуже популярна тема в країні.

Крім цього, Севостьянова вважає, що в Україні потрібно реформувати багато судів, в тому числі і місцеві.

Гість студії NewsOne з Оленою Кирик - перший заступник міністра юстиції України Наталія Севостьянова.

Подписывайся на NewsONE в Facebook. Узнавай первым самые важные новости.

Loading...