Слухати
Слухати

"Наслідки" з Сухачовим: заява Гройсмана про відставку, в разі провалу пенсійної реформи (11.08)

11.08.2017

На телеканалі NewsOne поговорили про демографічну ситуацію в Україні, заяву міністра Реви про те, що українці багато їдять, розкрадання грошей на проект "Стіна", відставку голови "Укрзалізниці" Войцеха Балчуна, ймовірну відставку Володимира Гройсмана з поста прем'єр-міністра України.

Нагадаємо, що міністр соціальної політики Андрій Рева заявив, що українці витрачають половину зарплати, тому що багато їдять. Таким чином він прокоментував інформацію про те, що німці витрачають на їжу 14% доходу, поляки - 25%, а українці - 50%.

Коментуючи резонансну заяву міністра Реви, Дмитро Гордон заявив, що в Україні їжа набагато гіршої якості, ніж в Європі.

"Що таке в Люксембурзі 10% витрачають на їжу? Так у них же зарплати які! Там найбагатші люди живуть, як і в Австрії, тому, звичайно, вони витрачають 10% на їжу. При цьому ціни на продукти, я думаю, там нижчі, ніж в Україні. Крім того, в Україні погані продукти - пора визнати. У нас цукерки без какао, морозиво без молока і ковбаса без м'яса", - сказав Гордон.

Також нагадаємо про те, що прем'єр-міністр України Володимир Гройсман пообіцяв подати у відставку, якщо Рада у вересні не проголосує за пенсійну реформу. Коментуючи цю заяву, Дмитро Гордон сказав, що він не бажає говорити про пенсійну реформу, тому що не розбирається в ній, але зазначив, що влада не хоче робити щось хороше для народу.

"Ніколи, ніхто не зацікавлений зробити людям добре ... крутять-мутять. Ми 25 років живемо в незалежній Україні, ось що для людей такого, щоб "ах" було зроблено?" - сказав Гордон, при цьому журналіст похвалив підвищення мінімальних зарплат.

Гість студії NewsOne з Ростиславом Сухачовим - політичний експерт, журналіст Дмитро Гордон.


Loading...