Слухати
Слухати

"Наслідки" з Панченко: Відставка Войцеха Балчуна (09.08)

09.08.2017

На телеканалі NewsOne говорили про відставку глави "Укрзалізниці" Войцеха Балчуна, чергових обшуках СБУ в редакції "Страна.UA", заяві Гройсмана про те, що він готовий поміняти політичну приналежність заради успіху реформ.

Нагадаємо, що в середу, 9 серпня глава "Укрзалізниці" Войцех Балчун подав у відставку. Про це заявив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман на засіданні Уряду. Причиною такого рішення називають особисті причини.

Коментуючи відставку Балчуна, колишня народний депутат Інна Богословська заявила, що вона на власному досвіді переконалася, що за останній час якість послуг "Укрзалізниці" погіршився.

"За останні кілька років, включаючи роки до Балчуна, якість перевезень істотно погіршилася", - сказала Богословська.

Політолог Володимир Фесенко заявив, що Войцех Балчун став жертвою політичних розборок.

"Балчун був відносно нейтральною фігурою. Інше питання, що на нього намагалися впливати з різних сторін. Я думаю, що Балчун став жертвою бізнес-політичних розборок, які виникли не сьогодні", - сказав Фесенко, додавши, що поляк не вписувався в схеми "Народного фронту" і Володимира Омеляна.

Крім цього, Інна Богословська вважає, що від зміни кадрів нічого не зміниться, тому що та система державного управління, яка сьогодні закладена в Конституції, буде весь час повертати Україну в совок.

Гості програми "Наслідки" з Діаною Панченко - політолог Володимир Фесенко та екс-народний депутат Інна Богословська.

Подписывайся на канал NewsONE в Youtube. Смотри первым самые важные новости.

Loading...