Слухати
Слухати

"Наслідки" з Панченко: Обшуки в редакції видання "Страна" (09.08)

09.08.2017

У студії говорили про відставку глави "Укрзалізниці" Войцеха Балчуна, обшуки СБУ в редакції "Страна.UA", старт пенсійної реформи, підвищення мінімальних роздрібних цін на алкоголь.

Народний депутат Іван Крулько, коментуючи відставку Балчуна, заявив, що не вважає цю подію політичними розбірками. На його думку, ключовим був конфлікт між Омеляном і Балчуном.

"Якщо є конфлікт між керівником міністерства і керівником одного із структурних державних підприємств, яке надзвичайно велике, надзвичайно впливове, яке вивели з підпорядкування рішенням Уряду, то очевидно, що була проблема, мовляв, залишається Балчун, або залишається Омелян", - сказав гість програми, додавши, що главу "Укрзалізниці" було простіше звільнити, ніж міністра інфраструктури.

Також нардеп вважає, що якість послуг "Укрзалізниці" залишилася низькою.

Коментуючи обшуки в виданні "Страна.UA" Георгій Логвинський заявив, що на ЗМІ не можна тиснути, однак якщо людина дійсно розголошує державну таємницю, то незалежно від посади потрібно на таке реагувати.

Логвинський підкреслив, що подібні справи повинні розглядатися відкрито.

"Повинна бути відкритість процесу, як судового, так і кримінального, щоб ми розуміли і могли оцінити, що відбувається", - сказав нардеп.

Гості програми "Наслідки" з Діаною Панченко - народні депутати Георгій Логвинський від фракції "Народний фронт" і Іван Крулько від фракції "Батьківщина".

Подписывайся на NewsONE в Facebook. Узнавай первым самые важные новости.

Loading...