Слухати
Слухати

"Наслідки" з Орловською та Головановим: Затримання екс-чиновників і звіт Луценка (26.05)

27.05.2017

В ході програми йшлося про звіт Юрія Луценка про роботу на посаді генпрокурора України.

Зокрема, Луценко розповів, що співробітники Генеральної прокуратури України та Національного антикорупційного бюро за рік повернули до державного бюджету 52 млрд грн. "Нова прокуратура приносила щодня до державного бюджету 142 млн грн. За рік український бюджет за рахунок діяльності ГПУ і НАБУ повернув до держбюджету 52 млрд грн при річному бюджеті ГПУ в 5 млрд", - зазначив він.

Також за рік Генеральна прокуратура передала в суд 1191 справу щодо кримінальних корупційних правопорушень. "Спільними зусиллями правоохоронців вдалося скоротити на 15- 20% кількість грабежів, розбоїв, інших злочинів, які хвилюють звичайних людей", - зазначив він.

Юрій Луценко заявив про те, що "тітушок", які влаштували масові заворушення в Дніпрі на 9 травня, організували в штабі "Оппоблока". "Тепер ми точно знаємо, хто організовував і інструктував цих "тітушок". І, пане голово "Опозиційного блоку", у мене погані новини: вони всі інструктувалися, організовувалися і фінансувалися у вашому штабі в Дніпропетровській області особисто паном Вілкулом та паном Колесніком", - заявив Луценко.

Крім цього, прокоментували гучні затримання екс-чиновників, три роки президентства Петра Порошенка і скандальний законопроект про церкви в Україні.

Гість програми "Наслідки" зі Світланою Орловською і Василем Головановим - Дмитро Гордон, політичний експерт, журналіст.

Подписывайся на NewsONE в Telegram. Узнавай первым самые важные новости.

Loading...