Слухати
Слухати

"Наслідки" з Орловською та Головановим: Скасування віз з ЄС і введення їх з Росією (12.06)

13.06.2017

Політики разом з ведучими обговорили перспективу введення візового режиму з РФ і старт роботи безвізового режиму України і ЄС.

Президент України Петро Порошенко привітав українців зі вступом в дію безвізового режиму з Європою, а також розповів про подальші плани щодо інтеграції з Європою.

Також президент розповів про те, що вже більше чотирьох мільйонів українців отримали біометричні паспорти, що становить 10% від усього населення України. Біометричні паспорти будуть видаватися і після відкриття кордонів, оскільки "безвіз - це сьогодні і назавжди". "Тепер ми працюємо над тим, щоб безвіз був доступний для великої кількості українців. Відкриваємо лоукост, знижуємо ціни на квитки. В моїх переговорах з лідерами країн-член ЄС, ми почали боротьбу за скасування плати за мобільний роумінг для українців, а також збільшуємо можливості прикордонних пунктів пропуску" - повідомив Порошенко.

Також ішлося про введення візового режиму України з РФ.

Відзначимо, що секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов заявив про необхідність введення візового режиму з Російською Федерацією найближчим часом. На його думку, на сході України необхідно будувати кордон для захисту цивілізації від агресії Російської Федерації.

"У нас буде відкритий в'їзд в Європу, і на сході необхідно вибудовувати кордон, який захистить цивілізацію від агресії Російської Федерації, від проникнення гібридних провокаційних технологій РФ на Захід, і як раз Україна стала на шляху Росії - напевно, це наша історична місія", - пояснив він.

У цьому питанні його підтримав і голова СБУ Василь Грицак.

Крім цього, прокоментували те, що частина Донбасу залишилася без води, антикорупційні мітинги в Росії.

Гості програми "Наслідки" з Василем Головановим і Світланою Орловською - народні депутати Григорій Шверк від фракції "Блок Петра Порошенко" і позафракційний Андрій Іллєнко (ВО "Свобода").

Подписывайся на канал NewsONE в Youtube. Смотри первым самые важные новости.

Loading...