Слухати
Слухати

"Наслідки" з Орловською та Головановим: НАТО і візовий режим з Росією (05.06)

06.06.2017

Головною темою програми стали можливий вступ України в НАТО і введення візового режиму з Росією.

Відзначимо, що секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов заявив про необхідність введення візового режиму з Російською Федерацією найближчим часом. На його думку, на сході України необхідно будувати кордон для захисту цивілізації від агресії Російської Федерації.

"У нас буде відкритий в'їзд в Європу, і на сході необхідно вибудовувати кордон, який захистить цивілізацію від агресії Російської Федерації, від проникнення гібридних провокаційних технологій РФ на Захід, і як раз Україна стала на шляху Росії - напевно, це наша історична місія", - пояснив він.

У цьому питанні його підтримав і голова СБУ Василь Грицак.

"У нас є можливість з 11 червня фактично відвідувати Європу за біометричними паспортами. Чому не зробити таким чином, щоб громадяни як мінімум Російської Федерації могли в'їжджати сюди тільки по аналогічним документам ... такий захід на цьому етапі міг би бути прийнятним", - заявив Грицак.

Крім того, він зазначив, що в цій ситуації винні політичні керівники, ідеологи "московської машини", які посварили український і російський народи.

Крім цього, обговорили роботу Войцеха Балчуна головою "Укрзалізниці", грошові махінації партії "Батьківщина", зростання цін на продукти харчування в Україні.

Гості програми "Наслідки" зі Світланою Орловською та Василем Головановим - Віталій Сташук від фракції "Народний фронт" і Сергій Мельничук, позафракційний.

Подписывайся на NewsONE в Telegram. Узнавай первым самые важные новости.

Loading...