Слухати
Слухати

"Наслідки" з Орловською та Головановим: Чи збільшився ваш дохід за останній рік? (14.06)

14.06.2017

В ході програми обговорили останні актуальні теми, серед яких заяву Олександра Турчинова про ситуацію на сході України.

Україна повинна завершити антитерористичну операцію і перейти на новий формат захисту країни від російської агресії, вважає глава РНБО. За словами Турчинова, настав час перейти на новий формат, який дозволяє ефективно захистити Україну від гібридних методів війни, які Росія застосовує проти нашої країни.

"Прийшов час не просто визнати окупованими деякі регіони Донецької і Луганської областей, а чітко, на законодавчому рівні визначити засади державної політики щодо їх звільнення. Необхідна ефективна технологія захисту країни, а для цього законодавчо потрібно надати президенту право застосовувати ЗСУ та інші військові формування проти гібридної агресії з боку РФ", - заявив Турчинов.

Крім цього він висловив переконання, що в зоні протистояння необхідно створити постійно діючий оперативний штаб з широкими повноваженнями, для комплексного управління ЗСУ, усіма силовими структурами, а також військово-цивільними адміністраціями.

Крім цього, йшлося про заяву Володимира Гройсмана про середню зарплату в 7 тисяч грн, про те, що 60% українців живуть в бідності.

Гості програми "Наслідки" зі Світланою Орловською - народний депутат Валерій Карпунцов від фракції "Блок Петра Порошенко" і Вадим Івченко від фракції "Батьківщина".


Loading...