Слухати
Слухати

"Наслідки" з Литвиненко: Суд над Януковичем і пенсійна реформа (16.06)

16.06.2017

У прямому ефірі прокоментували суд у справі про держзраду Віктора Януковича.

Оболонський районний суд міста Києва зібрався на четверте підготовче засідання у кримінальній справі за звинуваченням у державній зраді екс-президента Віктора Януковича. Адвокат Віталій Сердюк заявив про неможливість проведення чесного суду, тому що суддя перебуває під тиском відповідних органів.

У свою чергу суд відмовився звертатися за міжнародною правовою допомогою в РФ. "Колегія суддів вирішила не звертатися за міжнародною правовою допомогою до РФ. Мотиви були раніше викладені, з огляду на суть пред'явленого Януковичу звинувачення. Водночас Віктор Янукович був викликаний на судове засідання належним чином, виклик було спрямовано за всіма відомими адресами, було зроблено повідомлення в "Урядовому кур'єрі", воно було опубліковано, також була здійснена публікація на сайті Оболонського районного суду Києва", - заявив суддя.

В результаті перше засідання для розгляду справи по суті було вирішено провести 26 червня о 10:00.

Також в ефірі телефоном заступник головного прокурора ГПУ Євген Єнін назвав успіхом результат повернення понад 500 тисяч доларів до держбюджету України, виведених колишнім керівництвом Міністерства юстиції часів президентства Віктора Януковича.

За його словами, кошти вже надійшли на рахунок Мін'юсту. "Буквально 10-15 хвилин тому я спілкувався з міністром юстиції Павлом Петренко, який підтвердив факт надходження зазначених коштів на рахунок Міністерства юстиції", - підтвердив Єнін.

Крім цього, в студії обговорили проект пенсійної реформи, ввезення українськими ТЕС і ТЕЦ майже 800 тис. тонн російського вугілля.

Гості програми "Наслідки" з Юлією Литвиненко - народні депутати Георгій Логвинський і Ігор Луценко.

Подписывайся на NewsONE в Telegram. Узнавай первым самые важные новости.

Loading...