Слухати
Слухати

"Наслідки" з Литвиненко: Чи допоможе голодування Олега Березюка? (19.06)

20.06.2017

Депутати у прямому ефірі обговорили проблему львівського сміття і пов'язане з нею голодування лідера фракції "Самопоміч" Олега Березюка.

Глава фракції "Самопоміч" Олег Березюк оголосив протест проти бездіяльності влади, через який, на його думку, Львів опинився завалений тоннами сміття.

"Я прийняв своє особисте рішення, як людина і як народний депутат. На знак протесту проти знущань над людьми, приниження і брехні, в знак протесту проти знущань над містом, який є символом свободи. Підтримуючи львів'ян, які завжди терплячі і толерантні до влади, тому що вірять в державу, а це держава в особі центральної влади над ними цинічно знущається. І вимагаючи припинення цих знущань і припинення брехні в державі, я, як людина лікар і народний депутат України прийняв незвичайне для себе рішення. Ніколи не думав, що це рішення я буду приймати в ХХІ столітті тут. Я оголошую голодування, підтримуючи львів'ян і протестуючи проти свавілля центральної влади в Україні. У ХХІ столітті, на жаль", - заявив Березюк.

У свою чергу мер Львова Андрій Садовий назвав таку поведінку свого соратника "криком душі".

Крім цього, йшлося про законопроект про реінтеграцію Донбасу.

Гості програми "Наслідки" з Юлією Литвиненко - народні депутати Олександр Бригинець від фракції "Блок Петра Порошенко" та Іван Крулько від фракції "Батьківщина".


Loading...