Слухати
Слухати

Юрій Бойко у "Великому інтерв'ю" з Оленою Кирик (04.08)

04.08.2017

У студії обговорили найважливіші теми, в тому числі і річницю роботи Нацполіціі, прохання Луценка звільнити главу "Укрзалізниці" Балчуна, санкції проти Росії, надання Україні летальної зброї, реакцію Європи на антиросійські санкції, тарифи на газ, закупівлю Україною вугілля в США.

Гість програми голова фракції "Опозиційний блок" Юрій Бойко, коментуючи підсумки роботи Нацполіції за два роки, заявив, що сьогодні громадяни не відчувають себе захищеними.

"Те, що сьогодні людина відчуває себе незахищенною, коли виходить на вулицю - це факт, і його не приховаєш ніякою лакованою статистикою або похвалами один другого, як це робили керівники Нацполіції і МВС", - сказав Бойко.

Також, за його словами, патрульні поліцейські не повністю готові професійно.

"Зрозуміло, що попередній міліції не довіряли також, як і всім правоохоронним органам. Зрозуміло було, що потрібно проводити реформу, але, коли молодих людей, готових морально, але не готових професійно через три місяці випустили на вулицю - це була велика помилка" , - вважає депутат.

Коментуючи роботу іноземців на керівних посадах в Україні, Бойко заявив, що Опозиційний блок спочатку був противником цієї ідеї.

"Жодного позитивного випадку, коли був призначений керівник-іноземець, і він впорався, і дав розвиток реформі, а найголовніше, що люди відчули, немає", - сказав нардеп.

Гість в студії NewsOne з Оленою Кирик - голова фракції "Опозиційний блок" Юрій Бойко.


Loading...