Слухати
Слухати

"Наслідки" з Головановим: Внесення змін до держбюджету (12.07)

13.07.2017

В ефірі телеканалу NewsOne обговорили підписання президентом Петром Порошенко указу про підвищення обороноздатності країни; внесення змін до держбюджету; перспективу вирішення кризи на Донбасі; повернення Криму; а також засідання Регламентного комітету Верховної Ради з питання зняття недоторканності з нардепа Михайла Добкіна.

У середу, 12 липня, президент України Петро Порошенко підписав указ щодо дофінансування сектора безпеки і оборони.
Таким чином, Порошенко ввів в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 10 липня 2017 року »Про невідкладні заходи з фінансування потреб національної безпеки і оборони України в 2017 році.

Відзначається, що вирішено встановити додаткові бюджетні призначення для Міністерства оборони України, Національної гвардії України, Головного управління розвідки Міністерства оборони України, Адміністрації Державної спеціальної служби транспорту України, Національної поліції України, Адміністрації Державної прикордонної служби України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Служби безпеки України, служби зовнішньої розвідки України, Адміністрації Державної служби спеціального зв'язку та захисту пра и інформації України, Управління державної охорони України, Міністерства юстиції України.

Крім цього, до 15 вересня 2017 року необхідно розробити та затвердити програми, пов'язані з підвищенням обороноздатності і безпеки держави, а до 1 вересня 2017 року опрацювати питання щодо реформування пенітенціарної системи України.

Гості програми "Наслідки" з Василем Головановим - екс-мінітр оборони Анатолій Гриценко та Сергій Рудик від фракції "Блок Петра Порошенко".

Подписывайся на канал NewsONE в Youtube. Смотри первым самые важные новости.

Loading...