Слухати
Слухати

"Наслідки" з Головановим: Розкрадання грошей на проект "Стіна" (10.08)

10.08.2017

В ході ефіру говорили про розкрадання на проекті "Стіна", звіт про діяльність НАБУ, роботу Войцеха Балчуна.

Коментуючи ситуацію з розкраданням коштів на проект "Стіна", Анатолій Гриценко заявив, що мародерів потрібно карати.

"Країна в стані економічної кризи, з підприємців в умовах кризи збирають податки, плюс підвищені податки. Пенсіонерів обклали 15% податками ... і стратегічний об'єкт, коли будується і там розкрадають мільйони ... мародери повинні йти за шкалою в двоє вище, ніж в мирний час", - сказав він.

Нардеп Віталій Сташук, в свою чергу, заявив, що подібний проект потрібен Україні.

"Такий комплекс споруд необхідний. Це можна назвати "Стіною", можна придумати іншу назву, але ми маємо кілька тисяч кілометрів не маркованого і не обладнаного потрібним чином кордону з Росією. Робити вигляд, що все потрібно залишити, як є просто неадекватно" , - сказав народний депутат.

Крім цього, на думку Сташука, всі, хто причетний до розкрадання коштів на проект "Стіна" повинні нести відповідальність.

Нагадаємо, що в четвер, 10 серпня суд обирав запобіжний захід причетним до розкрадання коштів на будівництві проекту "Стіна" на кордоні з Росією.

Гості програми "Наслідки" з Василем Головановим - міністр оборони України (2005-2007) Анатолій Гриценко і народний депутат України Віталій Сташук від фракції "Народний фронт".

Подписывайся на NewsONE в Facebook. Узнавай первым самые важные новости.

Loading...