Слухати
Слухати

"Наслідки" з Головановим: Обшук в редакції газети "Вести" (14.07)

14.07.2017

У вечірньому ефірі телеканалу NewsOne обговорили важливі і актуальні теми, зокрема обшуки в медіахолдингу "Вести".

"Правоохоронці не назвали причину обшуків, не надали постанову суду. Ніяких обгрунтувань не дали. Наше пояснення одне: це пов'язано з резонансними матеріалами останнього розслідування, які були пов'язані з військовою прокуратурою, особисто з Матіос про його доходи та витрати, про його діяльності у військовій прокуратурі ", - заявила головний редактор газети "Вести" і шеф-редактор сайту видання Оксана Омельченко

У свою чергу, головний військовий прокурор України Анатолій Матіос спростував припущення, що обшуки пов'язані з професійною діяльністю журналістів газети.

Також, міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков підкреслив, що ця спецоперація в будівлі ТРЦ "Гулівер" не стосується безпосередньо журналістської діяльності, в тому числі "Вістей", мова йде тільки про економічну складову.

Група компаній "ЮНІСОН" за рахунок вкрадених в держбюджеті коштів купила: 78 елітних квартир; 28 офісних приміщень; 5 будівель; 41 паркомісце; 11 земельних ділянок в Києві, Одесі та Донецьку; 23 автомобілі; 3 повних поверху ТРЦ "Гулівер", а також 1000 поїздів вагонів.

"І весь цей різноманітний бізнес до сьогоднішнього дня (!) Приносив дохід (Клименко, а, можливо, і" Сім'ї "), в тому числі, був джерелом фінансування медіа-холдингу" Вести ", - підкреслив Аваков.

Крім цього обговорили заяву Матіоса про проведення 183 обшуків у справі Януковича-Клименко, заяву Луценка про нові уявленнях на депутатів, підсумки саміту Україна-ЄС, перспективи вступу України в НАТО, а також критику Клімкіна щодо ініціативи запровадження візового режиму з Росією.

Гість програми "Наслідки" з Василем Головановим: громадський діяч Валентин Наливайченко.

Подписывайся на NewsONE в Telegram. Узнавай первым самые важные новости.

Loading...