Слухати
Слухати

"Наслідки" з Головановим і Орловською: Погрози NewsOne і заява Турчинова (14.06)

14.06.2017

Однією з головних тем вечірнього ефіру стали погрози телеканалу NewsOne.

Зокрема, радник міністра внутрішніх справ України Ілля Кива на своїй сторінці Facebook відкрито погрожував співробітникам телеканалу. "Ми повинні, ми зобов'язані заткнути рот кремлівської пропаганди, що лунає через ватний канал NewsOne", - написав він.

Варто зазначити, що приводом став сюжет на телеканалі "Росія" про мовні квоти на українському телебаченні, в якому були використані фрагменти ефіру телеканалу NewsOnе. Необхідно підкреслити, що NewsOnе не сприяв зйомкам сюжету російського телебачення. Телеканал NewsOne звертається до президента України Петра Порошенка, як до гаранта Конституції, не залишатися осторонь від цієї ситуації і закликає зупинити наступ на канал і свободу слова. Також звертається до міністра внутрішніх справ Арсена Авакова з проханням надати правову оцінку заявам Киви.

Також прокоментували заяву Олександра Турчинова про ситуацію на сході України. На думку нардепа Вінника, нинішня ситуація в Україні дозволяє оголосити на окремих окупованих територіях країни воєнний стан.

"Ми повинні якось реагувати на звіти ОБСЄ, які до сих пір не побачили регулярних російських військ на Донбасі. Вони все ще не можуть зрозуміти, що це Росія поставляє зброю, гроші, найманців, регулярних бійців російської армії і чому так відбувається? Тому що в Україні нарешті ситуація дозволяє сьогодні оголосити на окремо взятих територіях режим воєнного стану. Також це дозволяє відкрито на юридичному рівні назвати Російську Федерацію агресором щодо України", - підкреслив Вінник.

Гості програми "Наслідки" з Василем Головановим і Світланою Орловською - народні депутати Іван Вінник від фракції "БПП" і Юрій Левченко, позафракційний.


Loading...