Слухати
Слухати

"Наслідки" з Головановим і Литвиненко: Вибух автомобіля в центрі Києва (08.09)

08.09.2017

Під час ефіру обговорили вибух автомобіля в центрі Києва, новий політичний сезон в Україні, виступ Порошенка у Верховній Раді, хід основних реформ в Україні, плани Михайла Саакашвілі повернутися в Україну 10 вересня, протест власників авто з іноземною реєстрацією.

Олександр Вілкул, коментуючи вибух авто в центрі Києва, заявив, що подібні події в регіонах трапляються практично щодня.

"Криміногенна ситуація в країні, без перебільшення, страшна. Просто в Києві відбулася ця подія, тому її показували всі центральні канали, але в містах, в регіонах такі події відбуваються практично щодня", - сказав політик.

Крім цього, великуу кількість вибухів і вбивств в Україні, Вілкул пояснив величезною кількістю зброї, а також бідністю населення.

Також гість програми підкреслив, що подібні справи ніхто не розслідує і нагадав про вбивство Шеремета і Бузини.

Крім цього, Вілкул додав, що нові поліцейські не можуть боротися з криміналітетом.

"Після тримісячних укорочених курсів на красивому Prius, ну точно нічого не можуть, а тих - вигнали", - сказав Вілкул.

Депутат також заявив, що потрібно посилювати покарання за подібні злочини і покращувати кадровий склад в правоохоронних органах України.

Гість програми "Наслідки" з Василем Головановим і Юлією Литвиненко - народний депутат від фракції "Опозиційний блок" Олександр Вілкул.

Подписывайся на NewsONE в Facebook. Узнавай первым самые важные новости.

Loading...