Слухати
Слухати

"Наслідки" з Головановим і Литвиненко: Повернення Саакашвілі в Україну (11.09)

11.09.2017

На телеканалі NewsOne обговорили повернення Михайла Саакашвілі в Україну, дисциплінарну і політичну відповідальність Саакашвілі і його соратників, які незаконно перетнули кордон України, пенсійну реформу в Україні, засудження МЗС Угорщини освітньої реформи в Україні, можливу екстрадицію Михайла Саакашвілі в Грузію.

Юрій Єхануров заявив, що його цікавить, чи працює до цих пір в Адміністрації президента людина, яка висунула ідею позбавити громадянства Михайла Саакашвілі.

Політик також вважає, що кілька народних депутатів, які поїхали зустрічати Саакашвілі визначили обличчя Верховної Ради

"Сталося так, що сьогодні парламент не має спільної точки зору, і ті кілька депутатів, які поїхали прогулятися до західного кордону, вони визначають обличчя українського парламенту - це дуже неприємно", - сказав Єхануров.

На думку Єханурова, від ситуації з Саакашвілі всі тільки програють.

"І тут питання таке: хто від цього виграє? Поки що ми всі програємо, все українське суспільство, українська держава. Ми програємо від цього конфлікту", - сказав гість програми.

Крім цього, Єхануров вважає, що Саакашвілі не потрібен українській політиці і він сам це розуміє.

Також політик додав, що колишній президент Грузії був "нульовим губернатором", так як це зовсім інша робота.

Гість програми "Наслідки" з Василем Головановим і Юлією Литвиненко - екс-міністр оборони, колишній прем'єр-міністр України Юрій Єхануров.

Подписывайся на NewsONE в Telegram. Узнавай первым самые важные новости.

Loading...