Слухати
Слухати

"Наслідки" з Головановим: Депутати дозволили арешт Добкіна (13.07)

14.07.2017

В ході вечірньої програми обговорили важливі і актуальні теми, зокрема прийняття парламентом проекту пенсійної реформи прем'єр-міністра Володимира Гройсман; призначення державного адвоката екс-президенту Віктору Януковичу.

Крім того, прокоментували голосування депутатів на засіданні Верховної Ради за поданнями Генеральної прокуратури на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання і арешт народного депутата від Опозиційного блоку Михайла Добкіна.

Варто відзначити, що депутати підтримали всі три подання ГПУ: про зняття недоторканності нардепа Докіна, його затримання та арешт.

У свою чергу, Добкін заявив, що все, що відбувається було чистою політикою, так як не було доказів слів прокурора. Вкотре народний депутат знову нагадав, що не збирається нікуди виїжджати, а на допит, куди його викликав Генеральний прокурор, з'явиться вчасно - о 14:00, разом зі своїми адвокатами.

Крім цього, політолог Руслан Бортник вважає, що украіннскій суд не мав права надавати колишньому президенту Віктору Януковичу безкоштовного державного адвоката.

"Виникає три проблеми. По-перше, державному адвокату потрібно час, а для ознайомлення зі справою йому дали всього три тижні, яких не достатньо для цього. По-друге, виникають проблеми щодо самого захисника. Навряд чи він буде мати зв'язок зі своїм підзахисним. І третя проблема - Янукович відкликав адвокатів з суду, але він не поривав з ними контракт ", - зазначив він.

Бортник вважає, що державний захисник "буде виконувати функцію зручного спаринг-партнера для прокуратури".

Також, Верховна Рада України прийняла проект пенсійної реформи, який запропонував прем'єр-міністр Володимир Гройсман, за основу.

Гість програми "Наслідки" з Василем Головановим - політолог Руслан Бортник.

Подписывайся на канал NewsONE в Youtube. Смотри первым самые важные новости.

Loading...