Слухати
Слухати

Найєм підписав звернення до суду щодо взяття Каська на поруки

13.04.2016

У середу, 13 квітня, народний депутат Мустафа Найєм, член фракції "БПП" заявив, що готовий узяти на поруки екс-заступника генерального прокурора Віталія Каська. 

Про це він повідомив на своїй сторінці у мережі Facebook.

"Готовий узяти Віталія Каська на поруки... Я точно переконаний, що він пройде всі слідчі заходи, ходитиме на допити і не втече з країни, як це зробив раніше Сергій Клюєв. Принаймні, він вселяє дедалі більше довіри, ніж десятки діячів, підозрюваних у мільярдних розкраданнях і вбивствах, яких суди, Віктор Шокин і його соратники відпускали на свободу", - написав народний депутат, а також додав, що підписав відповідне звернення до суду і готовий особисто прийти на засідання і підтвердити свій намір.

Нагадаємо, в ніч на 11 квітня екс-заступнику генерального прокурора Віталієві Каську було вручено й оголошено підозру у скоєнні злочину у справі про шахрайство з нерухомістю. Підозра стосується справи про шахрайство з нерухомістю. Віталій Касько всі обвинувачення проти себе відкидає і заявляє про спробу Генпрокуратури дискредитувати його.

За словами начальника управління по розслідуванню кримінальних проваджень у сфері держслужби і власності Дмитра Суса, Віталієві Каську загрожує до 12 років позбавлення волі.

Подписывайся на NewsONE в Telegram. Узнавай первым самые важные новости.
Loading...