Слухати
Слухати

Мустафа Найєм у "Великому вечорі" з Головановим (12.01)

12.01.2018

Під час програми обговорили справу Ірини Ноздровської, цензуру в українських ЗМІ, "кнопкодавство" у парламенті, мовні квоти в теле і радіо ефірах.

Мустафа Найєм заявив, що поки не може відповісти, задоволений він роботою правоохоронців у справі Ноздровської, чи ні.

"Я не можу зараз сказати задоволений чи ні. З одного боку, дуже швидка реакція, ми бачили буквально за кілька днів уже пред'явили вбивцю або підозрюваного у вбивстві. З іншого боку, є моменти, які стосуються, в першу чергу, допуску адвокатів до матеріалів. Наскільки я знаю, вони до сих пір недопущені. По-друге, є питання, на які немає відповідей з фізичної можливості підозрюваного зробити це вбивство, чи був він один, де докази, як так вийшло, що повністю зникли всі особисті речі Ірини" , - сказав гість програми.

Також, за словами Найєма, адвокати Ноздровської зацікавлені, щоб вбивця сів на лаву підсудних.

"Зараз, мені здається, дуже важливо, щоб перший сигнал був від адвокатів, тому що адвокати в даному випадку, це адвокати потерпілої, вони повинні бути партнерами слідства, вони зацікавлені в тому, щоб вбивця сів на лаву підсудних, але поки ми від них чуємо тільки одне: що є багато питань і немає допуску до матеріалів", - сказав нардеп.

Крім цього, гість програми зазначив, що багато депутатів і політиків перерахували допомогу родині Ноздровської.

Гість програми "Великий вечір" з Василем Головановим - Мустафа Найєм, народний депутат України, фракція "Блок Петра Порошенко".

Подписывайся на канал NewsONE в Youtube. Смотри первым самые важные новости.

Loading...