Слухати
Слухати

Мушак і Добродомов у "Великому ефірі" зі Світланою Орловською (15.05)

16.05.2017

Політики в студії NewsOne обговорили повернення до роботи у Верховній Раді після місячної перерви, а також вихід у відпустку і перспективи відставки голови НБУ Валерії Гонтаревої.

Відзначимо, що з четверга, 11 травня, виконувати обов'язки голови Національного банку Валерії Гонтаревої став її перший заступник Яків Смолій. Сама ж Гонтарева пішла у тривалу відпустку.

"Хотілося б бути до кінця впевненим, що вона дійсно написала заяву і подала її президенту. Як тільки буде внесено в Раду пропозицію про відставку Гонтаревої, парламент вже на наступний день проведе всі процедури і проголосує, з цим проблем не буде", - зазначив Мушак.

"У людей виникає питання: а де гроші? По рефінансуванню там сума в 100 млрд. Хто цьому посприяв, хто за це буде відповідати? Коли регулятор каже, що в останню ніч з ПриватБанку вивели гроші ... Їх не можна вивести без контролю Нацбанку. це зізнання у злочині", - додав Добродомов.

Крім цього, ішлося про вимогу МВФ провести пенсійну реформу, перспективу зняття мораторію на продаж землі, перспективу відставки Валерії Гонтаревої після відпустки.

Гості "Великого ефіру" зі Світланою Орловською: народні депутати Олексій Мушак та Дмитро Добродомов.

Подписывайся на NewsONE в Facebook. Узнавай первым самые важные новости.

Loading...