Слухати
Слухати

Михайло Саакашвілі в "Бацман Live" (08.09)

08.09.2017

В ході ефіру говорили про політичне минуле і колишніх соратників, зв'язки з відомими політиками США, спосіб перетину українського державного кордону, досвід роботи головою Одеської ОДА.

Михайло Саакашвілі заявив, що, те, що він не середньостатистичний громадянин допомагає йому пересуватися по світу зі своїм паспортом.

Також колишній президент Грузії зізнався, що у нього є гроші на рахунку в українському банку, він може їх витрачати, але не може поповнювати рахунок, так як це можуть робити тільки громадяни.

Однак політик додав, що йому не треба багато грошей.

"Мені багато не потрібно. Мені потрібні гроші для того, щоб пересуватися, щоб прогодуватися, у мене особливих розтрат немає" - сказав політик.

Крім цього, екс-губернатор підкреслив, що відповідальність за все, що відбувається зараз навколо нього лежить на одній людині - президентові Порошенко.

За словами Саакашвілі, Порошенко позбавив його громадянства "потайки, за п'ять хвилин".

Також політик заявив, що він спокійний за події, які будуть на кордоні під час його повернення, так як начальник поліції Львівської області пообіцяв, що ситуація буде контрольованою.

Крім цього, за словами колишнього президента, українська влада не хоче пускати телебачення під час його повернення в Україну і спеціально нагнітає обстановку.

Гість спільного проекту інтернет-видання "Гордон" і телеканалу NewsOne з Олесею Бацман по телемосту з Варшави - третій президент Грузії, екс-глава Одеської обласної державної адміністрації Михайло Саакашвілі.

Подписывайся на NewsONE в Facebook. Узнавай первым самые важные новости.

Loading...