Слухати
Слухати

Миро і Манько у "Психології дня" з Вадимом Колесніковим (11.06)

11.06.2017

Головною темою обговорення стало набуття чинності рішення про безвізовий режим з ЄС.

Президент України Петро Порошенко привітав українців зі вступом в дію безвізового режиму з Європою, а також розповів про подальші плани щодо інтеграції з Європою.

Також президент розповів про те, що вже більше чотирьох мільйонів українців отримали біометричні паспорти, що становить 10% від усього населення України. Біометричні паспорти будуть видаватися і після відкриття кордонів, оскільки "безвіз - це сьогодні і назавжди". "Тепер ми працюємо над тим, щоб безвіз був доступний для великої кількості українців. Відкриваємо лоукост, знижуємо ціни на квитки. В моїх переговорах з лідерами країн-член ЄС, ми почали боротьбу за скасування плати за мобільний роумінг для українців, а також збільшуємо можливості прикордонних пунктів пропуску" - повідомив Порошенко.

У перший день безвіза міністр закордонних справ України Павло Клімкін здійснив робочий візит до Австрії. При цьому глава МЗС перетнув українсько-угорський кордон по біометричного паспорту.

А в міжнародному аеропорту "Бориспіль" перших мандрівників, які вирушили в день безвіза за кордон, вітали спеціальними довідковими брошурами, в яких розповідаються основні правила користування безвізовим режимом. Але головним привітанням для пасажирів став виступ київського академічного муніципального естрадно-духового оркестру на честь безвізового режиму з ЄС, який почався о 12:00, 11 червня і тривав цілу годину.

За даними МЗС, в день початку дії безвізового режиму з ЄС до Європи в'їхало 20 660 громадян України.

Гості програми "Психологія тижня" з Вадимом Колесніковим - громадський діяч, президент клубу дзюдо "Спарта", призер Європи серед майстрів дзюдо Данило Міро і політичний експерт Володимир Манько.

Подписывайся на канал NewsONE в Youtube. Смотри первым самые важные новости.

Loading...