Слухати
Слухати

Микола Томенко у програмі "Початок" з Діаною Панченко (02.08)

02.08.2017

На телеканалі NewsOne поговорили про майбутню зустріч Тіллесона з Лавровим, заяву Януковича про листи міністрам ЄС, повернення Межигір'я державі, санкції проти РФ.

Перш ніж вводити санкції проти Росії, необхідно обробити юридичні питання. Таку заяву зробили в Білому домі після виступу Майка Пенса. Разом з тим, держсекретар США Рекс Тіллерсон заявив, що відносини між РФ і США напружені, а також анонсував зустріч з Сергієм Лавровим.

Коментуючи введення санкцій США проти РФ, гість студії Микола Томенко заявив, що часто ставлення президента і законодавчого органу країни по відношенню до Росії не збігається.

"Ситуація подібна, деяким європейським державам, коли президент більш лояльний до Росії, і має з нею свою історію відносин, а парламент, в даному випадку, маємо на увазі Конгрес, налаштований на досить жорстку розмову", - сказав Микола Томенко.

Також політик упевнений, що санкції проти Росії - це очевидний позитив для України.

"У нас є свої, українські інтереси. Якщо в цих інтересах наш ворог, який на нас напав і постачає зброю проти нас, сьогодні втрачає в економічному плані, це для України позитив чи негатив? Звичайно позитив! Так як у нього не буде зайвих грошей, які він буде витрачати на оборону і фінансування сепаратистів", - сказав колишній нардеп.

Крім цього, на думку Томенка, Україна повинна вибудовувати вигідні для себе стосунки.

Гість програми "Початок" з Діаною Панченко - Микола Томенко, політик, громадський діяч.

Подписывайся на NewsONE в Telegram. Узнавай первым самые важные новости.

Loading...