Слухати
Слухати

Марія Максакова в "Великому інтерв'ю" з Юлією Литвиненко (10.07)

10.07.2017

У вечірньому ефірі на телеканалі NewsOne в ході відвертої бесіди обговорили відносини Марії Максакова з матір'ю; наслідок у справі Дениса Вороненкова; відносини з дружиною Владислава Сурков; конфлікт на сході України; також підняли тему російської культури в Україні і заборона на в'їзд артистів з РФ.

Гість "Великого інтерв'ю" з Юлією Литвиненко - оперна співачка, засновниця благодійного фонду Марія Максакова.

Україна прагне до побудови справжніх демократичних інститутів, на відміну від Росії.

Про це заявила оперна співачка, засновниця благодійного фонду, вдова екс-депутата Держдуми РФ Дениса Вороненкова Марія Максакова в ефірі програми "Великий інтерв'ю" на телеканалі NewsOne.

"Це головна причина, чому я ніколи не поїду (з України - ред.): Я дуже вірю в громадянське суспільство в Україні. Я дуже вірю в тих людей, які в змозі вийти мільйоном чоловік і простояти три зимові місяці, ризикуючи життям, не кажучи вже про здоров'я ", - зазначила вона.

За її словами, Росія відрізняється від України тим, що там змінюється риторика.

"Все, що говориться там, - але чомусь ніхто не хоче аналізувати - воно рівно суперечить тому ж самому. Вони кажуть одне, проходить півроку, вони тихенько змінюють цю риторику - практично в повну протилежність від початкового", - пояснила Максакова.

Вона заявила, що Україна "хоче дійсно побудувати для себе справжні демократичні інститути, які будуть працювати, припустимо, як в Сполучених Штатах Америки, де свавілля конкретного чиновника ... стримуємо системою стримувань і протиріч".

Подписывайся на канал NewsONE в Youtube. Смотри первым самые важные новости.

Loading...