Слухати
Слухати

Максим Курячий vs Олексій Рябчин у "Дуелі" з Миколою Вереснем (12.06)

13.06.2017

Депутати позмагалися за голоси телеглядачів, обговорюючи перспективу введення візового режиму з Росією, антикорупційні мітинги в РФ, перспективу членства України в НАТО, "сміттєві проблеми" Львова і Андрія Садового.

Відзначимо, що секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов заявив про необхідність введення візового режиму з Російською Федерацією найближчим часом. На його думку, на сході України необхідно будувати кордон для захисту цивілізації від агресії Російської Федерації.

"У нас буде відкритий в'їзд в Європу, і на сході необхідно вибудовувати кордон, який захистить цивілізацію від агресії Російської Федерації, від проникнення гібридних провокаційних технологій РФ на Захід, і як раз Україна стала на шляху Росії - напевно, це наша історична місія", - пояснив він.

У цьому питанні його підтримав і голова СБУ Василь Грицак.

Також ішлося про проблеми у Львові.

У понеділок, 12 червня, Львівська міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийняла офіційне рішення про необхідність оголосити Львів зоною надзвичайної екологічної ситуації.

"Організатори "сміттєвої" блокади можуть починати святкувати. У нас дійсно не залишилося інших можливостей для уникнення екологічного лиха. Трималися рік! Повірили також в підписи держчиновників під меморандумом про зняття блокади. Виявилося, даремно повірили", - висловився мер міста Садовий.

Гості програми "Дуель" з Миколою Вереснем - народні депутати Максим Курячий від фракції "Блок Петра Порошенко" і Олексій Рябчин від фракції "Батьківщина".

Подписывайся на канал NewsONE в Youtube. Смотри первым самые важные новости.

Loading...