Слухати
Слухати

Максим Гольдарб у "Великому інтерв'ю" з Василем Головановим (10.08)

10.08.2017

В ході програми говорили про реакцію соцмереж на трагедію Ірини Бережної, мовне питання в Україні, пенсійну реформу в Україні, прем'єрство Володимира Гройсмана, ситуацію на сході України.

Максим Гольдарб заявив, що Україні слід брати приклад з Канади, в якій вільно використовується дві мови.

"Я був в Канаді, де зустрічався з різними розумними людьми, і я всюди там побачив написи на двох мовах. Такі написи в громадському транспорті, в державних установах, в ресторанах. Там немає жодної проблеми", - сказав Гольдарб.

Гість програми також заявив, що його не те що турбує, а реально злить, те що зараз ведеться справжня розправа з інакомисленням. На думку Гольдарба, якщо і далі так буде продовжуватися, то Україна опиниться за крок від диктатури.

Крім цього, Гольдарб висловив співчуття матері екс-нардепа Ірини Бережної, яка загинула в ДТП 5 серпня.

Коментуючи те, що суспільство розділилося в ставленні до загибелі Бережної, гість програми заявив, що весь негатив йде від людей, які в реальному житті не затребувані і не є частиною суспільства.

"Чому я сказав, що в цьому питанні немає розламу? Тому що ці люди ніколи не були частиною суспільства, вони ніколи не були і не будуть в соціумі, вони будуть на узбіччі, в соцмережі", - сказав він.

Гість "Великого інтерв'ю" з Василем Головановим - голова громадської організації "Громадський аудит" Максим Гольдарб.

Подписывайся на канал NewsONE в Youtube. Смотри первым самые важные новости.

Loading...