Слухати
Слухати

Лариса Івшина у "Хронології" з Литвиненко та Головановим (14.06)

14.06.2017

У студії телеканалу NewsOne в хронологічному порядку відновили картину головних подій дня, зокрема, обговоривши відносини між прем'єром Гройсманом та мером Львова Садовим.

На засіданні уряду прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що проблема зі сміттям у Львові є відповідальністю мера міста Андрія Садового, а не Кабміну.

За його словами, він зробив все можливе для вирішення проблеми сміттєвого колапсу. "Андрій Садовий - мер Львова вже 11 років, за цей час він міг побудувати 15 сміттєпереробних заводів і звалищ. Маючи мільярди на рахунках, він просто, напевно, не може це зробити. Або не хоче. Не розумію, чому так довго не вирішується проблема зі сміттям у Львові. Я один раз допоміг, другий раз допоміг, третій ... Мені вже люди відмовляють, вони не хочуть, щоб на їх територію нескінченно возили сміття", - розповів він.

Крім цього, йшлося про питання посилення санкцій США проти РФ і можливе надання летального озброєння. "Воно (питання надання зброї, - ред.) не зняте з порядку денного, з цього питання йдуть дискусії. І якщо раніше було негативне рішення, то сьогодні питання залишається відкритим", - підкреслив Парубій, який перебуває в США з офіційним візитом.

Крім цього, прокоментували заяву Макрона про підтримку перезапуску "нормандського формату", незаконні поставки вугілля з ОРДЛО.

Гість програми "Хронологія" з Васі Головановим і Юлією Литвиненко - Лариса Івшина, головний редактор щоденної газети "День".


Loading...