Слухати
Слухати

Кривенко і Береза у "Великому ефірі" зі Світланою Орловською (16.05)

17.05.2017

Депутати на NewsOne обговорили позбавлення Андрія Артеменка депутатського мандата.

Нагадаємо, що народні депутати у вівторок, 16 травня, постановою підтримали припинення повноважень Андрія Артеменка.

За його словами, він очікував такого рішення Верховної Ради. "29 квітня я виїхав в США, і в той же день пішла перша інформація про позбавлення мене громадянства. За два тижні зробили те, на що потрібно більше року. Я допомагав деяким іноземцям отримати українське громадянство, так у мене це зайняло роки. Я вже два тижні перебуваю в США, подав заяву вже в усі українські суди", - додав Артеменко.

Також він розповів про свої подальші дії: "Я перший колишній народний депутат-апатрид. Це прецедент в новітній історії, такого не було. Мені потрібно вирішити, де взяти паспорт, де жити, а головне - чи буду я подавати на політичний притулок в США, чи буду я подавати до уряду Канади про підтвердження мого канадського громадянства ..."

Крім цього, йшлося про заборону інтернет-ресурсів РФ на території України. Згідно з введеним в дію указом, інтернет-провайдери повинні заблокувати доступ до російських соціальних мереж, в тому числі "ВКонтакте" і "Одноклассники", а також сайтам Mail.Ru Group і "Яндекса". Також заборонений доступ до сайтів антивірусних компаній "Лабораторія Касперського" і DrWeb. Крім того, санкції передбачають заборону на мовлення та блокування активів телеканалів РБК, "ТВ Центр", ВГТРК, "НТВ Плюс" і "Зірка", ТНТ і ряду інших російських ЗМІ. Згідно з документом, під санкції також потрапили ABBYY, "Софтлайн груп", "1С", "Корпорація" Парус "і ряд інших IT-компаній.

Також у студії прокоментували співпрацю МВФ і України, питання георгіївської стрічки в Україні.

Гості "Великого ефіру" зі Світланою Орловської - народні депутати Вадим Кривенко від фракції "Народний фронт" і позафракційний Борислав Береза.

Подписывайся на NewsONE в Telegram. Узнавай первым самые важные новости.

Loading...