Слухати
Слухати

Костянтин Грищенко у "Великому інтерв'ю" з Оленою Кирик (03.08)

03.08.2017

Під час інтерв'ю говорили про нові санкції США проти Росії, порушення Росією договору з США про ліквідацію ракет малої та середньої дальності, місце України в протистоянні США і Росії, шляхи виходу з конфлікту на Донбасі, втручання України в хід виборів в США, ефективність української дипломатії, дипломатичні відносини з Польщею та іншими сусідніми країнами, політичне майбутнє Дональда Трампа.

Гість Великого інтерв'ю, екс-міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко заявив, що дії Росії об'єднали представників Демократичної і Республіканської партій.

"Росія, вперше за тривалий час, об'єднала в несприйняття її політичної системи, і втручанні у виборчу систему США, як республіканців, так і демократів. Це унікальний випадок, коли всього 3 з понад 400 законодавців проголосували проти санкцій", - сказав він, додавши, що це свідчить про те, що між Росією і США дійсно напружені відносини.

Крім цього, за словами Грищенка, головна зацікавленість політичного істеблішменту Вашингтона полягає в бажанні уникнути повномасштабної війни на сході України.

Крім іншого, на думку Грищенка ніхто не знає, як вплинути на РФ.

"Ніхто не може сказати, яким чином можна вплинути на Росію, тому що санкції хоч і мають вплив, але не вирішують проблему", - сказав екс-міністр.

Також гість програми вважає, що об'єктивно Росія повинна була б шкодувати, що Хіларі Клінтон не отримала перемогу на виборах, тому що з демократами завжди було легше домовлятися.

Гість програми "Велике інтерв'ю" з Оленою Кирик - екс-міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко.

Подписывайся на NewsONE в Telegram. Узнавай первым самые важные новости.

Loading...