Слухати
Слухати

Кость Бондаренко в "Панченко LIVE" (25.09)

25.09.2017

У студії обговорили вибори в Німеччині, розгляд Апеляційним судом Львова скарги Саакашвілі, перспективи пенсійної реформи.

Кость Бондаренко, коментуючи вибори в Німеччині, заявив, що їх результати не можна назвати сенсаційними.

"Сенсації не сталося. Насправді, соціологи показували таку розстановку сил ще за тиждень-два до виборів, тому всі прекрасно розуміли, що Альтернатива для Німеччини буде третьою, всі прекрасно розуміли, що у Шульца немає ніяких підстав для того, щоб претендувати на канцлерство", - сказав гість програми.

За словами Бондаренко, він нещодавно повернувся з Німеччини і може сказати, що існує дуже багато штампів щодо різних політичних сил.

Також політолог додав, що російська діаспора - це найбільша політична діаспора в Німеччині, в той час як українців в Німеччині менше півмільйона.

Крім цього, Бондаренко підкреслив, що не можна сказати, що партія Альтернатива для Німеччини виступає проти сексуальних меншин, адже в її рядах є їх представники.

Політолог зазначив, що Альтернатива для Німеччини поки проходить період свого становлення, а найбільшу кількість голосів вони взяли в Саксонії.

Нагадаємо, що партія Християнсько-соціального союзу і Християнсько-демократичного союзу, яку очолює Ангела Меркель здобула перемогу на виборах до Бундестагу. Політична сила набрала 33% голосів. Друге місце зайняла Соціал-демократична партія, яку очолює Мартін Шульц. А третє місце дісталося Альтернативі для Німеччини.

Гість в студії NewsOne з Діаною Панченко - Бондаренко Кость, політолог.

Подписывайся на NewsONE в Facebook. Узнавай первым самые важные новости.

Loading...