Слухати
Слухати

Кость Бондаренко у "Хронології" з Литвиненко та Головановим (19.06)

20.06.2017

У студії телеканалу NewsOne прокоментували основні новини за день в хронологічному порядку, серед яких і візит Петра Порошенка на зустріч з Дональдом Трампом в США, а також запланований демонтаж Арки Дружби народів в Києві.

У понеділок, 19 червня, президент Петро Порошенко вирушив до Сполучених Штатів Америки з робочим візитом. Під час зустрічі Трампа і Порошенко планується обговорити виконання сторонами зобов'язань в рамках Мінських угод, допомогу реформам в Україні, питання двостороннього співробітництва України та США, а також санкцій проти РФ.

Крім цього, Бондаренко зазначив, що Арка Дружби народів в Києві не повинна потрапляти під закон про декомунізацію. "Я не знаю, яким чином Арка Дружби народів потрапляє під декомунізацію. Якщо почитати закон про декомунізацію, то там ніде і жодним чином не торкаються теми возз'єднання України з Росією. Тема 1654 року в законі про декомунізацію не фігурує", - запевнив експерт.

Крім цього він також зазначив, що пам'ятник Ватутіну також не потрапляв під закон про декомунізацію. "Все це вже витівки або спроби підтасувати свої історичні симпатії і антипатії під окремо взятий закон", - підсумував Бондаренко.

Також у студії йшлося про рішення лідера фракції "Самопоміч" Олега Березюка оголосити голодування, заборгованість громадян за комунальні платежі, новий список заборони ворожих в Україні сайтів.

Гість студії програми "Хронологія" з Василем Головановим і Юлією Литвиненко - політичний експерт Кость Бондаренко.


Loading...