Слухати
Слухати

Ірина Мерлені у програмі "Політика чемпіонів" зі Славою Вардою (07.05)

08.05.2017

В ході програми обговорили спортивний шлях гості, ситуацію в українському спорті, нагороди, досягнення і багато іншого.

Зокрема, на питання про те, як це бути першою в світі чемпіонкою з вільної боротьби, Мерлені зазначила, що відчувала себе найщасливішою людиною на землі.

"У мене були такі емоції, що я готова була обійняти весь світ і поділитися своєю радістю. У мене були сльози радості", - розповіла спортсменка.

Також Мерлені прокоментувала свої виступи під грецьким прапором.

"Спортивне життя досить коротке, і я ніколи не засуджувала тих, хто виступає за іншу країну ... В нашій категорії велика конкуренція, спортсменки відчувають це. Їх запрошують виступати за інші держави. Якщо вони залишаться, то можуть втратити час, а можуть поїхати і завоювати медаль ... У моєму випадку велику роль відіграла фінансова сторона, мені запропонували кращі умови. Я спробувала, ризикнула. Але потім за три місяці до чемпіонату світу вирішила повернутися", - додала вона.

Гість в студії зі Славою Вардою: перша в історії володарка "золота" Ігор з вільної боротьби, олімпійська чемпіонка (Афіни, 2004), бронзова призерка Олімпіади (Пекін, 2008), чемпіон світу (2000, 2001, 2003), чемпіон Європи (2004 , 2005), яка увійшла в Зал Слави Міжнародної федерації об'єднаних стилів боротьби 21 вересня 2013 року Ірина Мерлені.

Подписывайся на канал NewsONE в Youtube. Смотри первым самые важные новости.

Loading...