Слухати
Слухати

Ілля Кваша у "Політиці чемпіонів" зі Славою Вардою (11.06)

11.06.2017

В ході програми обговорили майбутній чемпіонат Європи в Києві, обстановку в збірній України зі стрибків у воду і багато іншого.

За словами Кваші, зміна поколінь у збірній вже відбувається.

"Зараз я є найстаршим, найдосвідченішим членом команди. Інші хлопці трохи молодші, в цьому році до нас зайшли зовсім молоді. Кілька людей, що представляють юнацьку команду, вони борються за медалі ще на юніорських турнірах. Тепер вони в нашій команді і будуть вперше брати участь в змаганнях такого рангу. Для всіх це велика відповідальність, оскільки ми виступаємо вдома, хотілося б порадувати і вболівальників, і себе", - розповів спортсмен.

Кваша наголосив, що готується до Олімпійських ігор в Токіо.

"Морально точно готуюся. І фізично тренуюся, але загадувати не можу, тому що вік вже не 18 років. Якщо вистачить здоров'я, то 100% буду виступати, чи не буде нюансів, то буду стрибати", - додав Кваша.

Гості програми "Політика чемпіонів" зі Славою Вардою - український стрибун у воду, призер Олімпійських ігор, багаторазовий чемпіон та призер Європи, срібний призер чемпіонату світу з водних видів спорту (2013), багаторазовий чемпіон України, володар Кубка України (2016), заслужений майстер спорту України зі стрибків у воду Ілля Кваша.

Подписывайся на NewsONE в Facebook. Узнавай первым самые важные новости.

Loading...