Слухати
Слухати

Ігор Смешко у "Великому вечорі" з Головановим (30.11)

30.11.2017

В ході програми обговорили анексію Криму Росією, інформацію про те, що Рекс Тіллерсон може піти у відставку, заяву НАБУ про те, що ГПУ і СБУ втручаються в їхню роботу, проблеми вимушених переселенців з Донбасу.

Ігор Смешко заявив, що рівень довіри до влади катастрофічно падає.

"Мені, на жаль, часто доводиться останнім часом говорити, що рівень довіри до чинної влади катастрофічно падає. Рівень непрофесійності, некомпетентності в багатьох органах державного управління також досяг, я б сказав, позначки, при якій, це пряма загроза національній безпеці і обороні", - сказав гість програми.

Також Смешко зазначив, що люди самі починають забезпечувати справедливість, якщо цього не робить держава.

"Коли держава не здатна забезпечувати справедливість, коли судова система, правоохоронна система з цим не справляється люди починають це робити самі. Під час зовнішньої військової агресії, під якою ми зараз знаходимося, це дуже великі загрози для внутрішньої безпеки держави", - вважає Смешко.

Крім цього, за словами Смешка, у нього зараз немає оптимізму щодо ситуації в Україні.

При цьому, гість програми підкреслив, що в Україні закон про антитерористичну діяльність зовсім не підходить для відбивання зовнішньої агресії.

"Ми пішли по закону про антитерористичну діяльність, який абсолютно не підходить для відбивання зовнішньої агресії", - сказав Смешко.

Гість "Великого вечора" на NewsOne з Василем Головановим - Смешко Ігор, глава Служби Безпеки України 2003-2005 роках.

Подписывайся на NewsONE в Telegram. Узнавай первым самые важные новости.

Loading...