Слухати
Слухати

Ігор Гузь vs Олександра Кужель у "Дуелі" зі Світланою Орловською (07.06)

08.06.2017

Однією з основних тем програми стала заява про те, що парламентський комітет розгляне питання контрактів Юлії Тимошенко з "Газпромом".

"Я не проти того, щоб заслухати Тимошенко на наступному засіданні", - зазначив голова комітету Сергій Пашинський.

Нагадаємо, що лідер фракції БПП Артур Герасимов заявив, що підписаний газовий контракт 2009 року приніс користь Путіну і російській армії. Фактично, кожен українець, незалежно від соціального статусу, віддав Росії більше 700 доларів, упевнений він.

Також лідер фракції зажадав визнати підписаний контракт зрадою національних інтересів народу, яке мало не знищило Україну. "Контракт створив умови для країни-агресора, при яких можна вимагати ще десятки мільярдів доларів від України. Тільки рішучі дії уряду і парламенту врятували державу від банкрутства", - заявив Герасимов.

Лідер фракції також заявив про те, що фракція БПП вимагає від антикорупційного комітету Верховної Ради і комітету з питань національної безпеки і оборони викликати екс-прем'єр-міністра України Юлію Тимошенко для розгляду питання про корупційну складову частину газового контракту 2009 року.

Крім цього, йшлося про реформу охорони здоров'я в Україні.

Гості програми "Дуель" зі Світланою Орловською - народні депутати Ігор Гузь від фракції "Народний фронт" і Олександра Кужель від фракції "Батьківщина".


Loading...