Слухати
Слухати

Гройсман розповів про пріоритети нового уряду

20.04.2016

На першому засіданні нового уряду прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що завданнями нового уряду, склад якого був затверджений Верховною Радою 14 квітня поточного року, повинні стати підтримка макроекономічної стабільності, боротьба з корупцією, а також орієнтація на подальше економічне зростання.

Гройсман підкреслив, що новопризначені міністри знайомляться зі станом справ в країні і готують програму своїх дій. У зв'язку з цим, Гройсман нагадав, що вже через 30 днів буде готовий покроковий план здійснення першочергових реформ.

"Наші пріоритети незмінні - підвищення якості держуправління, забезпечення макрофінансової стабільності, відновлення економічного зростання. Один з пріоритетів - подолання корупції", - сказав Гройсман.

Прем'єр зазначив, що необхідно наповнювати бюджет, який буде направлений на вирішення поточних проблем. А також важливо не просто отримати безліч планів по реформах, а визначити зону відповідальності кожного міністра, важливо прийняти урядові законопроекти для ефективного проведення реформ.

"Я вимагаю від кожного міністра якісної взаємодії з парламентом", - заявив прем'єр.

Гройсман підкреслив, що спільне завдання - підвищити якість життя людей, і це повинно бути на порядку денному кожного міністра.

"Головний пріоритет - це люди ... Розраховую на відповідальність кожного міністра", - сказав прем'єр.

За словами Гройсмана, перші рішення будуть прийняті вже на сьогоднішньому засіданні уряду.

Подписывайся на NewsONE в Facebook. Узнавай первым самые важные новости.
Loading...